Наступні новини школи переглядайте в нижній частині головної сторінки сайту!!!

10. 03. 2016

10 березня в с. Гребениківка пройшов Весняний заспів. Учні нашої школи також взяли участь у заспіві. Представили пісні, вірші, вечорниці, театральну постанову.

Також школа представила виставку рушників, подарунків від випускників школи.

Рушники не залишили байдужими гостей, Коржа А. В.- голову районної ради, Юшкова М. Ю. - заступника голови районної адміністрації.

04. 03. 2016

4 березня було проведено свято 8 Березня. Учні підготували святкову концертну програму. В залі лунали пісні, вірші

а шестикласники підготували міні-виставу "Украдене 8 Березня".

На свято завітала вчитель-пенсіонер нашої школи Максименко В. П. яка подякувала за запрошення, і привітала колектив та учнів зі святом весни.

Заступником директора з навчально-виховної роботи Гомзік В. М. були вручені грамоти Гашуті Н. І., та Рудченко Л. В. які брали участь у виставці презентацій "Портфоліо досягнень сучасного педагога"

Також цього дня у 6 класі був проведений виховний захід "Зі святом Весни, любі мами!", на якому були присутні мами і бабусі учнів.

03. 03. 2016

3 березня 23 учні 1-10 класів взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник"

А також 3 березня пройшов шкільний турнір з шахів серед учнів 1-10 класів.

Перше місце зайняв учень 9 класу Батура Олексій.

19. 02. 2016

19 лютого 2016 року в актовій залі комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»  відбувся районний конкурс дитячої театральної творчості «Маски Мельпомени».

Учні нашої школи довго готувалися до конкурсу, і представили до уваги глядачів та журі театральну сценку "Казка про казку". І в номінації "Драматичний театр" (початковий рівень) занйяли почесне перше місце.

20. 02. 2016

"У нашій пам`яті вони завжди житимуть"

Лінійку-реквієм,приурочену вшануванн пам`яті героїв Небесної сотні, проведено 20 лютого. Підготували та провели учні-старшокласники. Молодші школяри несли почесну варту біля композиції "Герої не вмирають".

Гімном України розпочалася лінійка. Хвилиною мовчання було вшановано память людей різного віку, яких було вбито в мирний час XXI століття.  А світло запалених свічок стало даниною тим, хто заради торжества справедливостіжертував собою. Вони завжди житимуть у нашій пам`яті.

І знову вересень покликав школярів за парти…

2015-2016 навчальний рік для  вчителів та учнів нашої школи є особливим. Адже, навчання розпочалося в стінах нового приміщення одного з корпусів Гребениківської допоміжної школи-інтернат.

Зранку на шкільному подвір`ї було людно, гамірно. Привітати школярів та педагогічний колектив завітали гості: голова РДА Назаренко Д.Ю., сільський голова Гребениківської сільської ради Винниченко О.М., директор Гребениківської допоміжної школи-інтернат Чугай Л.І.

Директор школи Яценко Л. О. також привітала всіх присутніх з початком навчального року, висловила слова вдячності гостям, педагогічному колективу, батькам, які доклали багато зусиль для того щоб навчальний процес розпочався вчасно.

Особливо святковий настрій був у першокласників та їхньої першої вчительки Кравченко Н.М.

Право подати перший дзвінок мали першокласниця Яцук Дата та дев`ятикласник Яковенко Максим. На перший урок «Україна – єдина країна» були запрошені гості та батьки.

10.12.2015 року пройшов Обласний соціально-освітній проект "Перемона 2015 - від "Я" до "Ми"

Підсумки роботи за завданнями проекту було підбито під час проведення обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді на секції «Перемога 2015: від «Я» до «Ми». Перше місце посіла мультимедійна презентація Зайця Владислава, учня 6 класу Гребениківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тростянецького району, який на думку журі районної краєзнавчої конференції, був одним із кращих доповідачів на цьому етапі реалізації проекту. Тому й представляв добрі справи тростянецьких дітей на обласному рівні. Вітаємо Владислава з перемогою, а разом із ним педагогічний та учнівський колектив Гребениківської загальноосвітньої школи.

11.12.2015 року була проведена першість Палацу з туризму в закритих приміщеннях серед сільськи шкіл.

В змаганнях взяли участь 8 команд.Учні Гребениківської ЗОШ взяли 5 призових місць з 10, а саме:

II група хлопців

3 місце - Клименко володимир учень 7 кл.

III група хлопців

3 місце - Краков Станіслав учень 10 кл.

II група дівчата

2 місце - Солопова Ілона учениця 7 кл.

III група дівчат

2 місце - Богомолова Катерина учениця 10 кл.

3 місце - Кракова Владислава учениця 10 кл.

18.12.2015 року

До учнів Гребениківської ЗОШ завітав Святий Миколай.Учні 1-4 класів прийняли участь у святковій виставі під назвою "Миколай, Миколай, ти до мене завітай" Кожному учневі Миколай подарував солодкі подаруночки.

Також учні 6 класу привітали вихованців Гребениківського дитячого садочка "Сонечко". Вони показали їм лялькову виставу "Святий Отче Миколай, ти до мене завітай".

Також учні всім дітям передали солодкі подарунки від Миколайчика.

18.12.2015році о 19:00 годині в клубі відбулася зустріч з волонтером зони АТО. Зустріч була запланована, діти були попередженні і кожний за бажанням міг передати свої малюнки та листівки з привітанням До Нового Року та Різдва Христоового воїнам АТО.Байдужих не залишилося, майже кожна дитина відгукнулася.