У дитині ми повинні бачити завтрашню
дорослу людину – ось в чому, мені здається,
і полягає життєва мудрість батька, матері, педагога.
Іншими словами – потрібно вміти любити дітей…
В.О.Сухомлинський

Гребениківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради була заснована у 1901 році.  У 1992 році школа здобула статус середньої. Школа має відповідну матеріально-технічну базу, зокрема комп‘ютерний клас, бібліотеку, спортивний зал, їдальню, фруктовий сад. У 2001 році відкрито шкільний краєзнавчий музей.

В школі навчається 85 учнів

Високий рівень навчального процесу – забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив із 16 вчителів.

Школу очолює:

Яценко Любов Олександрівна – директор, учитель англійської мови, "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", учитель-методист, «відмінник народної освіти»,  нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Гомзік Валентина Миколаївна - заступник директора з НВР,  учитель історії,  має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", звання "старший учитель"

Винниченко Валентина Миколаївна - заступник директора з ВР, учитель географії та біології, має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії", звання "старший учитель".

Адреса школи:

Сиротенко Василь Юхимович – комбайнер, нагороджений орденом Леніна
Верещага Олександр Іванович - заслужений будівельник України

16 бер. 2017
Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"
16 березня 2017 року у нашій філії пройшов Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру".
24 січ. 2017
Заборона виходу на лід!
У школі було проведено практичні вправи з учнями на дії потрапляння людини під лід згідно наказу № 01 - 16/49.
18 січ. 2017
Фестиваль "Над вертепом зірка ясна засіяла"
Цього дня у нашій школі лунали стародавні та сучасні колядки та щедрівки у виконанні учнів нашої школи.