Адміністрація школи

Яценко Любов Олександрівна - директор школи, учитель англійської мови, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії», «учитель-методист», відмінник народної освіти. Після закінчення Київського інституту іноземних мов одержала призначення на Сумщину. Викладала англійську мову у Тростянецькій загальноосвітній школі №3. З 1984 року ця вимоглива , доброзичлива , чуйна жінка очолює педагогічний колектив Гребениківську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Стаж роботи - 37 років.

Гомзік Валентина Миколаївна - заступник директора з НВР, учитель історії , має кваліфікаційну категорію « спеціаліст вищої кваліфікаційної  категорії», звання "старший учитель".    Стаж 22 роки.

Винниченко Валентина Миколаївна – заступник директора з ВР , має кваліфікаційну категорію «спеціаліси вищої кваліфікаційної категорії» та звання «старший учитель» .   Стаж роботи 25 років.